Menu

Dekoracja światłem

Dekoracja taka polega na oświetlaniu ścian, sufitów i elementów architektury, co pozwala na wyeksponowanie pomieszczenia i stworzenie wyjątkowego nastroju. Dekorujemy światłem tak, aby kolor i natężenie światła były zharmonizowane z charakterem imprezy. W zależności od potrzeb oświetlenie może tworzyć dyskretny nastrój, bądź też dodawać miejscu energii. W kilka chwil używając ciepłych kolorów można stworzyć bajkowy, miłosny klimat lub zimnymi barwami podkreślić elegancję sali.

Do tego celu używamy świateł ledowych: reflektory PAR LED,  belki świetlne LED BAR.

W naszej ofercie znajduję się również dekoracja dynamiczna umieszczana w części sali, gdzie tańczą goście. W skład tej dekoracji wchodzą rampa i trawersy, na których zamontowane są ruchome głowy spot i beam, a także inne światła ledowe.

Dodatkowo możemy zaproponować maszynę wytwarzającą bańki mydlane.

Dekoracje światłem są szczególnie chwalone przez dobrych fotografów i kamerzystów za niezwykle ciekawe i efektowne tło do zdjęć, które z pewnością zachwyci również Waszych gości.

Tworzymy dekoracje sal doskonale dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Projektor napisów (Gobo)

Projekcja indywidualnych napisów przy użyciu projektora. Napisy wyświetlane są w dowolnie wybranym miejscu. Mogą to być imiona, inicjały, data ślubu, itp. Projekt ustalany indywidualnie ze względu na konieczność wycięcia laserem nakładki na projektor.

Napis LOVE

Duży, podświetlany napis LOVE może być doskonałą dekoracją wolnostojącą, ale także może stanowić ciekawe miejsce do robienia pamiątkowych fotografii na Waszym weselu.