Menu

Polecamy

Studio Foto Video MOVIE

www.movie.net.pl
Jedna z największych firm tego typu na terenie Polski. Wielokrotnie mieliśmy przyjemność współpracować. MOVIE w swojej szerokiej ofercie gwarantuje bardzo wysoki poziom filmów reportażowych i przepiękne zdjęcia z wszelkiego rodzaju imprez. Wyprzedzają konkurencję zarówno pod względem jakości, jak i niebanalnych pomysłów. Polecamy.

 

Barmanteam

www.barmanteam.pl
Dwóch barmanów, którzy totalnie nas zaskoczyli. Duży profesjonalizm i pełne zawodowstwo oddane w efektownie przyrządzanych i wyśmienitych w smaku drinkach. Panowie pozostawili po sobie bardzo pozytywne wrażenie wśród gości obecnych na przyjęciu. Polecamy.

 

Firma cateringowa W Pół Drogi

www.wpoldrogi.pl
Niewątpliwie największa firma cateringowa w Polsce. Najmocniejszą ich stroną jest bezkonkurencyjny standard usług serwowanych przez prawdziwych profesjonalistów. Za każdym razem, kiedy spotykamy się na różnego rodzaju imprezach zaskakują nowymi i wyśmienitymi posiłkami. Obsługiwali kompleksowo największe imprezy w kraju: m.in. Piknik w Mrągowie i Przystanek Woodstock, co świadczy o wielkim zaufaniu klientów. Polecamy.

 

Dwór pod Kasztanowcami

Zaledwie 25 km od Warszawy, urokliwie usytuowany, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.
Mieliśmy okazję wielokrotnie współpracować, bardzo dobre jedzenie, sprawna obsługa serdecznie polecamy.